Обмін та повернення

Ми прагнемо забезпечити вашу повну задоволеність від покупок у нашому магазині. Якщо з якої-небудь причини ви не задоволені вашим замовленням, ми готові надати вам послуги обміну чи повернення товару відповідно до наших умов та політики.

Обмін товару

Якщо вам не підійшов розмір чи колір товару, або ви просто змінили свою думку, ви можете обміняти товар на аналогічний чи інший товар з нашого асортименту. Для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки, і ми допоможемо вам оформити обмін.

Повернення товару

Якщо ви бажаєте повернути товар, ми готові повернути вам його вартість відповідно до нашої політики повернення. Будь ласка, зверніться на нашу сторінку "Умови повернення", щоб ознайомитися з детальними умовами повернення товару та необхідними кроками для його здійснення.

Умови повернення та обміну

Для того щоб здійснити повернення або обмін товару, необхідно дотримуватися наступних умов:

  • Товар повинен бути у оригінальній упаковці та стані.
  • Строк повернення або обміну товару складає 14 днів з моменту отримання замовлення.
  • Товари зі зниженою ціною або розпродажу можуть бути повернуті або обмінені відповідно до нашої політики повернення.
  • Спідня білизна обміну або поверненню не належить

Як оформити повернення або обмін

Для того щоб оформити повернення або обмін товару, зверніться до нашої служби підтримки за телефоном або електронною поштою. Наші менеджери з задоволенням допоможуть вам з оформленням необхідних документів та відповідатимуть на всі ваші запитання.

Ми цінуємо вашу довіру та прагнемо зробити ваші покупки в J Market максимально зручними та приємними. Сподіваємося на довгострокову співпрацю з вами та дякуємо за обрання нашого магазину!

З любов'ю, Команда J Market